Cennik  – regeneracja tylnej belki Peugeot Citroen w Pile dla całej Polski od 1993 roku

belkatytylnaskretnaCzytaj w sieci tysiące pozytywnych opinii na przestrzeni 26 lat regeneracji belek skrętnych w Peugeot i Citroen jaką profesjonalnie i bezpiecznie wykonujemy w Pile na oczach klientów bez oszustw jak dookoła. Czytaj w czym tkwi kłopot.

Proszę uważać na podszywające się pseudo amatorskie firmy pod naszą markę i  fachową naprawę w Pile 1993r. – sprawdzajcie adres firmy jaki jest, a powinien być na ul.Rodakowskiego 90 !

Tylna belka skrętna Peugeot i Citroen  to złożony z wielu części element zawieszenia, a cena naprawy tylnej belki uzależniona jest od wielkości zniszczenia czyli ilości części, które się na nią składają.  Podobnie jak w przednim zawieszeniu Twojego pojazdu. Jedyni w czasie naprawy usuwamy przyczynę usterki, a bezmyślnie wymieniamy części ze starych zniszczonych na nowe.  Kupowanie zestawów naprawczych to wyrzucony pieniądz w błoto.  Jedyni naprawiamy na Twoich oczach bez odzyskiwania części i montowania ich do kolejnych belek.  Dlatego wystrzegaj się kompletnych belek na wymianę bo dla zachęty są one tylko wymalowane farbą jaka zniknie bez śladu w ciągu 5 miesięcy.  Belki naprawiamy raz, a porządnie dzięki temu nasza firma od 1993r. jako jedyna w kraju cieszy się największym nieskazitelnym zaufaniem. Dbamy o najmniejsze szczegóły.  Belki są poskładane z najwyższą starannością i doszczelnione dodatkowo kauczukiem.  Dzięki temu nie mam reklamacji. Poniżej prezentujemy cenniki dla 4 grup pojazdów. W każdym samochodzie jest po kilka rodzai  zawieszenia !

Zobacz koniecznie zanim wylądujesz w rowie jak naprawia belki nasza konkurencja. Jedno wielkie oszustwo w regenerowanych belkach na wymianę  Czytaj dalej…….

KLIKAJ na banery i czytaj by nie spotkała Ciebie przykrość  !

Belki na wymianę Peugeot Citroen


Codziennie dramatyczne zdjęcia kryminalnych regeneracji  konkurencji  na  FACEBOOKU  

Otwórz oczy !

 

Wybierz uczciwy cennik dla grupy, w której znajduje się Twój model Peugeot Citroen:

  czytaj – środki ostrożności przy naprawie tylnej belki skrętne

 

Jeśli nie dałeś się jeszcze nikomu naciągnąć na amatorskie pseudoregeneracje to zaufaj naszej jedynej w Polsce sprawdzonej i chwalonej regeneracji w Polsce, a nie kupuj przypadkiem regenerowanych belek na wymianę czyli kota w worku, bo to składaki robione również z części jakie dana firma odzyskała czy ukradła stosując jedną z góry określoną cenę bez sprawdzenia co się w rzeczywistości w niej zniszczyło.  To dlatego zaniżane są ceny, a na swoje wyjdą.  W przeciwnym razie sam na sobie doświadczysz szybko komplikacji i poniesiesz większe koszty  poprawki lub z nerwów za kilka złotych sprzedasz porządny samochód jakim jest Peugeot Citroen.  Regeneracja i naprawa belki skrętnej to bardzo złożony i niebezpieczny  proces po za naszą firmą. O tym od wielu lat przekonuje się u nas nawet 10 osób.

Dlaczego warto tylko nam zaufać i co nas wyróżnia ?

Ostrzegamy Was przed oszustami co wmawiają, że  do belek montują wszystkie oryginalne części. Takie części jak czopy nie są sprzedawane luzem przez koncern PSA. Proszę uważać ! Dopuszczają się takich praktyk, by zachęcić nic nieznającego się klienta. Belki piaskowane i malowane to podpicowany bubel czyli  ładne ale niebezpieczne belki które pracują w brudzie i błocie. Producent z tego powodu odlewów nie maluje. To musi z zewnątrz korodować. Belki całe kompletne 600-800zł to tania chińszczyzna i często odzyskane części z poprzednich wymian sztuka za sztukę. Nie kupuj wzrokowo, bo to coś nie dożyje rocznej czy dwuletniej gwarancji.  Zobacz setki zdjęć tragicznych regeneracji z całej Polski na Facebooku gdzie części w belkach są celowo zaspawywane.

1. nie wypraszamy klientów z warsztatu bo do ukrycia jak inni nic nie mamy. Widzisz co masz w belce uszkodzone, wiesz za co płacisz i widzisz jakie części masz  montowane do swojej tylnej belki. Twoje bezpieczeństwo na drodze i zadowolenie w naszych uczciwych rękach gdzie wykonujemy regeneracją zgodnie z fabryczną dokumentacją .

2. my nie sprzedajemy kota w worku czyli kompletnych zmontowanych belek na wymianę jakie muszą być zrobione z odzyskanych wielu innych części pochodzących z poprzedniej wymiany belek. Sprężyny czyli drążki skrętne deformują się  ( tył pojazdu obniżony ) i pękają na porządku dziennym. Chcesz taką belkę zawieszenia tylnego  i pewne kłopoty ! ?

3. naprawiamy bez reklamacji, kombinatorstwa na częściach i radosnej twórczości lecz zgodnie z fabryczną dokumentacją oraz Twoim bezpieczeństwem na drodze. ( klejenie, kołkowanie czopów, spawanie, tulejowanie rur nośnych nie u nas )

4. potwierdzona wszędzie jakość, zadowolenie dzięki ogromnemu doświadczeniu u kilkudziesięciu tysięcy Klientów od 1993r w całej Europie.

5. posiadamy specjalistyczne maszyny, obrabiarki do naprawy belek, siłowniki, przyrządy oraz tysiące wszelkich części nowych i używanych ( twój mechanik tego nie ma ! )

6. drobne do okólne naprawy jak i ważne eksploatacyjne informacje gratis

7. poczekalnia dla zmęczonych drogą klientów, napoje. WIFI, WC

8. super szybka naprawa belki zdemontowanej 60-90 minut, a całym pojazdem od 1,5 – 2,5 godziny. Czyli na poczekaniu !

9. dajemy Ci bezpieczeństwo, fachowość i komfort z gwarancją do 100.000km jak nigdzie indziej ! Nie wciskamy ciemnoty gwarancją bez limitu kilometrów. Sam widzisz że ją zniszczyłeś.

10. super szybki dojazd z pilskiej obwodnicy 10,11 ok 800 metrów na ulicę Rodakowskiego 90 w Pile gdzie mamy 4 wspaniałych przeszkolonych  od lat tych samych ludzi.

 

 

Tania regeneracja belki Peugeot Citroen
Regenerowana belka Peugeot Citroen. Trwała regeneracja i wymiana tylnej belki.Profesjonalna i jedyna taka regeneracja belki tylnej Peugeo i Citroen.