Jedna ustalona cena z góry

Ludzka chciwość i chęć większego zarabiania nie ma granic. Wasza niewiedza doprowadza, że nie zapoznajemy się z tematem z braku czasu. Tym wpadamy w zastawione pułapki rozsiane w całej Polsce. My tylko uprzedzamy przed wyrzuceniem pieniędzy w błoto i uniknięciem wypadku.

Tylna belka i jedna z góry ustalona cena ?

Są oferty niebezpiecznych regeneracji po jednej z góry ustalonej cenie. Dyktowane to jest stwierdzeniem, że niby każda belka jest w 100% zniszczona. Jako fachowcy z wielkim doświadczeniem od 1993 roku stwierdzamy, że to jawne oszustwo i wyłudzenie pieniędzy oraz ciche odzyskiwanie nie zniszczonych części z jednych belek zawieszenia tylnego i montowania ich do innych belek na wymianę by je zamaskować. Nie kupuj kota w worku.

Dlaczego  ?

Inne oferty to dla nich wygodny cennik bez sprawdzenia co w rzeczywistości jest zniszczone, a co w idealnym nie naruszonym stanie. W prosty sposób na tym procederze można omotać nic nieznającego się własnego Klienta i mydląc mu oczy wmówić że trzeba wszystko wymienić. Zdecydowana większość belek ( 80 % )  jakie do nas jedzie z terenu całej Polski ale i zagranicy ma uszkodzenia wielkości 20-60%. No ale takie firmy co praktykują jedną cenę sprzedają z wygody inne kompletne belki, a tą rozbierają i nie zniszczone części montują do kolejnych. Cudownie na tym można podwójnie zarobić. Dwóch klientów płaci za to samo. Dorabiają na na niewiedzy ludzi.

U nas każdy widzi co ma uszkodzone i płaci zawsze zgodnie z cennikiem regeneracji analogicznie jak w przednim zawieszeniu.

 

Komentowanie dla tego wpisu jest zablokowane.