Regeneracja tylnej belki Peugeot 106, Citroen Saxo i Citroen AX

 

Uwaga na podszywające się pseudo firmy pod naszą fachową naprawę w Pile – sprawdzaj adres firmy jaka jest na Rodakowskiego 90 !

strz PRZYJEDŹ CAŁYM POJAZDEM     PRZYWIEŹ BELKĘ  –  PRZEŚLIJ BELKĘ KURIEREM

Belki na wymianę Peugeot Citroen

Codziennie dramatyczne zdjęcia kryminalnych regeneracji  konkurencji  na  FACEBOOKU  
Otwórz oczy !

Jedyna w Polsce od 1993 roku chwalona, uczciwa  w pełni profesjonalna, bezpieczna na drodze regeneracja tylnego zawieszenia

Od lat do nas codziennie jadą klienci z całej Polski i z zagranicy !

belki1

Tylna Belka Citroen BerlingobelkatytylnaskretnaCennik regeneracji  ?  UWAGA !  Wiadomo, że każda naprawa jest ściśle uzależniona od ilości zniszczonych części. A tylna belka to ponad 20 elementów.  Dlatego Państwu zwracamy baczną uwagę na oszustwa w Polsce którzy mają jedną z góry określoną cenę bez względu na jej wielkość zniszczenia oferują w dodatku belki na wymianę po zaniżonej cenie jakie są rzeźbione i składane z części odzyskanych z poprzednich dostarczonych im belek. Wypraszają Cie z firmy byś nie widział jak belka jest składana  i na jakich częściach.  Oszukują własnych klientów. Nie kupuj kota w worku bo podwójne za to niebawem zapłacisz.  Mamy tysiące dowodów gdzie kradziona są części z wcześniej dostarczonych im belek na wymianę i bezczelnie po cichu montowane te nie uszkodzone do kolejnych pod płaszczykiem słów ” oszczędność czasu ” i ” belka po piaskowaniu wymalowana” czego sam producent nie robi.  Klikaj banerJasny i przejrzysty cennik gdzie wiesz za co płacisz bez oszustw :

Przyjedź całym pojazdem lub wyślij belkę kurieremtylna_belka_saxo_ax_106

Nie masz ukrytych kosztów i wiesz za co płacisz ! Ceny brutto ! Masz pytanie ? Dzwoń ! 662 474 032

 • Robocizna za regenerację belki, z gwarancją do 100.000km – 350 zł;;
 • KOMPLET uszczelek i łożysk igiełkowych na całą belkę (ref. Oryginału PSA ) – 150 zł;
 • Jeśli uszkodziłeś to nowy czop lewy – 100 zł/szt.;tylna_belka_saxo_106_ax
 • Jeśli uszkodziłeś to nowy czop prawy – 100 zł/szt.; lub cała poprzecznica ( rura nośna )  z dwoma nowymi zaprasowanymi czopami 200zł/szt.
 • Wysyłka belki do naprawy – Transport belki do naprawy w jedną stronę naszym przewoźnikiem z punktów w całej Polsce – 80 zł/szt.; lub zamów sam kuriera TU  i pamiętaj że to przesyłka niestandardowa 32kg
 • Możliwy demontaż i montaż belki z pojazdu w naszej firmie  –  150 zł/szt.

Dla informacji! Oryginalne czopy to wydatek prawie 1800zł.
Uwaga na oszustów co mówią że posiadają oryginalne !

UWAGA – 90% belek to zaledwie wymiana 1 lub 2 czopów i kompletu łożysk
razem całość 500 – 700 zł

To że tylne koło ma luzy nie świadczy o uszkodzeniu wahacza!

Inaczej DODATKOWO, jeżeli są uszkodzone inne części, do budżetu na regenerację tylnej belki trzeba dołożyć na:

 • Naprawa –  wymiana wahacz lewy – wytarte gniazdo 130 zł/szt.;
 • Naprawa –  wymiana wahacz prawy – wytarte gniazdo 130 zł/szt.;
 • Tylna poduszka mocowania belki – 15 zł/szt. zamiennik francuski

EWENTUALNE KOSZTY ZDEFORMOWANYCH MECHANICZNIE ELEMENTÓW  NIEZDATNYCH DO KOLEJNEJ BEZPIECZNEJ REGENERACJI.

 • Wymiana krzywej rury nośnej po kolizji / wypadku lub po kowalskich naprawach (niezdatna do naprawy) na naszą prostą i bezpieczną – Nowa zamiennik 200zł/szt, używana oryginalna – 300 zł/szt.;  nowa oryginalna – 1800 zł/szt.
 • Wymiana krzywego wahacza po kolizji / wypadku lub po kowalskich naprawach (niezdatny do naprawy) na nasz używany prosty, bezpieczny i oryginalny – 200 zł/szt.

 

Cieszymy się największym zaufaniem od 1993 roku bo mamy poniżej uczciwy cennik poszczególnych części z jakich składa się tylne zawieszenie Peugeot 106 i Citroen Saxo oraz AX. Wiesz za co płacisz i widzisz na jakich częściach montujemy Ci belkę. U nas nie ma ukrytych kosztów lub  celowo stosowanego oszustwa typu ukrywania tanich niebezpiecznych części  z chin pod pretekstem oryginału w tanich kompletnych belkach na wymianę czy odzyskiwania nieuszkodzonych części z belek które ktoś wcześniej dostarczył na wymianę i montowania ich do kolejnych. To celowe oszustwo pod pretekstem oszczędności czasu.  Nie daj się wkręcić jak tysiące ludzi którzy potem twierdzili że Polak mądry po szkodzie.

regeneracjatylnejbelki

Proszę uprzejmie zapoznać się z tematem regeneracji ponieważ widzimy po ilości załamanych klientach z całej Polski, że nie przyniosła ich wcześniejsza naprawa belki  trwałego efektu, a belki rozlatywały się już po kilku miesiącach.

Tylna belka skrętna Peugeot 106 oraz Citroen AX i Saxo składa się z wielu części jako zespolony element zawieszenia. W związku z tym nie ma jednej, z góry ustalonej ceny naprawy tylnej belki Peugeot Citroen, bo naprawiamy uczciwie i nie odzyskujemy nie uszkodzonych części z jednych i nie montujemy jak inni do kolejnych belek. innych belek. Ostateczny koszt naprawy zależy od ilości zniszczonych elementów, które będziemy wymieniać. Nie można zrobić rzetelnej diagnostyki tylnej belki przez telefon czy kontakt mailowy, nie można tego dokonać dokładnie nie rozbierając tylnej belki. Jednak dzięki 25 letniemu doświadczeniu  możemy w 85% oszacować. Stanowczo uprzedzamy przed stosowanymi chwytami jednej z góry ustalonej ceny oraz cwanymi oszustwami jak  KOMPLETNE belki na wymianę. Zapoznaj się z tematem bo i Ty będziesz mieć kłopoty.

Poniżej prezentujemy stawkę profesjonalnej wszędzie chwalonej robocizny oraz większości oryginalnych części zamiennych (ceny podane są w kwotach brutto ). Ponieważ w naszej firmie możesz być przy regeneracji belki skrętnej Twojego samochodu  lub w poczekalni  to na miejscu poznasz dokładne koszty kompletnej naprawy belki. Poinformujemy Ciebie również na przyszłość co robić, by już belki nie uszkodzić. Jedyna w Polsce rzetelna i fachowa wycena, a następnie naprawa tylnej belki.  Wiesz dokładnie za co płacisz, my wiemy na co udzielamy gwarancji nawet do 4 lat lub 100 000 km przebiegu jak nigdzie indziej.

 

Cennik:regenerowane belki peugeot citroen.m

Twoja belka w Peugeot 106 i Citroen AX  oraz Saxo  nie może być grzebana u amatorów radosnej twórczości jakich w Polsce nie brakuje, bo takie elementy przez nich MUSZĄ być mechanicznie uszkodzone i zdeformowane !!! Wszelkie spawanie zawieszenia pojazdu, walenia młotami, grzanie palnikami, wiercenie, kołkowanie czopów by z belki nie wyleciały jak to robi nasza konkurencja doprowadza elementy na złomowisko.  Po co masz ponosić dodatkowe koszty typu kaucja. Nikt za darmo części zamiennych nie odda no chyba, że ukradnie z jednej belki i wmontuje do drugiej.  Jeśli nie chcesz ponosić większych kosztów zaufaj i Ty naszym fachowcom z doświadczeniem od 1993 roku!

Tylna belka Peugeot 106, Citroen Saxo i Citroen AX