Tylna belka Peugeot i tylna belka Citroen to nasza specjalizacja od 28 lat. Naprawiamy zawieszenia tych pojazdów z gwarancją od 70.000km, a nie rok czy dwa gdzie zrobisz zaledwie może 8.000 km

Uważaj na oferty bez limitu kilometrów.  To wielka ściema !!!!

Proszę uważać na podszywające się pseudo firmy pod naszą markę i  fachową naprawę w Pile 1993r. – sprawdzajcie adres firmy jaki jest, a powinien być na ul.Rodakowskiego 90 !

Witamy wszystkich zainteresowanych jakością i trwałością czyli własnym  i rodziny  bezpieczeństwem, a nie tanią pospawaną chińszczyzną za 600 czy 700 naszej konkurencji jaką pokazujemy od 2009 roku na Facebooku.  Takie dowody nieudolności i oszustwa w czasie regeneracji są w tysiącach zdjęć na naszym FACEBOOKU. ( klikaj na żółtyi baner i zapoznaj się z kryminalnymi regeneracjami naszej niby konkurencji )  Zastanów się komu chcesz zaufać !  Nie daj się robić w balona czytaj koniecznie Środki ostrożności tylna belka . Czy wiesz, że oryginalna nowa belka tylnego skrętnego zawieszenia kosztuje minimum 4000zł a nie 1200 ?  Nasza firma działa na polskim rynku już od 26 lat.  Zajmujemy się wyłącznie profesjonalną i chwaloną wszędzie regeneracją tylnej belki skrętnej w dodatku na poczekaniu w samochodach marek Peugeot i Citroen w Pile.  W firmie mamy czterech  najlepszych wyspecjalizowanych fachowców którzy wykonują swoje ściśle określone operacje. Wszystko kontrolowane jest na miejscu przez właściciela firmy jaki osobiście składa belki w całość i kontroluje jakość.  Dbamy o najmniejsze szczegóły dlatego firma cieszy się wielkim zaufaniem i rewelacyjną rekomendacją w całym internecie, a klienci nie zważając na ilość kilometrów jadą do nas z każdego zakątka Polski ale i z zagranicy.  Belki są poskładane z najwyższą starannością i doszczelnione dodatkowo kauczukiem.  Dzięki temu nie mamy żadnych reklamacji.  Naprawa tylnej belki zdemontowanej trwa zaledwie ok 60 minut czyli na poczekaniu.  Wymiana i regeneracja belki skrętnej z pojazdem to już czas to 80-150 minut (demontaż, naprawa i montaż) na Twoich oczach. Przestrzegamy przed zakupem u naszych naśladowców co zwęszyli interes KOMPLETNYCH belek na wymianę. Na takim procederze podwójnie zarabiają wabiąc niskimi cenami, piaskowaniem i malowaniem belki z niewielką gwarancją do dwóch lat. Inni dają gwarancję bez limitu kilometrów. To dla normalnego nic nieświadomego klienta kolejna pułapka na zwabienie. Uważaj na składaki, bo są robione z kilku belek jako jedna które na polskich drogach szybko się rozlatują.

Belki na wymianę Peugeot Citroen

Codziennie dramatyczne zdjęcia kryminalnych regeneracji konkurencji na FACEBOOKU Otwórz oczy !

Nasza specjalistyczna firma wykonujemy cały zakres napraw tylnego zawieszenia francuskich samochodów Citroen i Peugeot od początku do końca.  Czyli naprawiamy gniazda wahacza na trzech specjalnych przystosowanych maszynach a nie na sztukę w tokarce bez spasowania części. Na innych specjalistycznych maszynach wymieniamy czopy zgodnie z dokumentacją fabryczną a nie kołkujemy i zaspawujemy jak nasza konkurencja ( klikaj na niebieski baner, a otworzą się Tobie oczy, bo nie masz kompletnie świadomości ) . Naprawa belki odbywa się kompleksowo, fachowo, z pisemną gwarancją na przebieg  i głównie na oryginalnych częściach francuskiej produkcji  pierwszego montażu oraz niemieckich. Ogromny zapas części nowych i używanych sprawia, że naprawimy każdą belkę i nie pozostawimy Klienta bez pomocy. Ważne, by Twoja belka nie była wcześniej rzeźbiona u naszych naśladowców, bo wówczas bądź pewny że tylna belka będzie dodatkowo zdewastowana i nie nadająca się do eksploatacji a jej zdeformowane elementy poddane zostaną wymianie na inny.  Niestety Ty za niewiedze swojego wcześniej wybranego fachowca musisz ponownie zapłacić. Pytanie po co ? Lepiej od razu przyjedź do nas.

Opinie , referencje,  komentarze !

Kiedy zaczynaliśmy dostępne były jedynie oryginalne części zamienne PSA i tak jest do dziś w naszym warsztacie. Rynek się rozwija i tam, gdzie duża popularność i rosnące grono klientów, tam konkurencja. Tak właśnie pojawiły się na rynku zamienniki części oryginalnych, głównie produkowane i importowane z Chin. Cena jest wielokrotnie niższa. Początkowo skusiły szeroką rzeszę posiadaczy samochodów Peugeot modeli 106, 206, 306, 405, Partner, a także Citroenów – Saxo, AX, ZX, Berlingo i Picasso. Niestety ich jakość pozostawia wiele do życzenia – wykonane są z gorszej jakości materiałów, nie trzymają tolerancji oraz nie zawsze pasują do naprawianych, oryginalnych elementów. Montowanie zamienników może trwale uszkodzić oryginalną tylną belkę i spowodować, że już nigdy nie będzie można jej naprawić. Tak niestety dzieje się u naszych naśladowców chcąc zarabiać pieniądze na niewiedzy ludzi.

Od 1993 roku wypracowaliśmy sobie bardzo dobrą reputację wśród klientów z całej Polski i krajów Europy. Klienci doceniają naszą fachowość, uczciwość, solidność wykonanych napraw i gwarancje jakości, jaką im oferujemy. Przede wszystkim jednak ufają naszym umiejętnościom w tak krytycznym dla ich zdrowia i życia obszarze jak zawieszenie własnego samochodu, którym codziennie jeżdżą do pracy, czy wożą swoją rodzinę rocznie pokonując dziesiątki tysięcy kilometrów.

Z czasem mogliśmy doskonalić nasze umiejętności i rozwijać warsztat wyposażając go w niezbędny sprzęt możliwie najlepszej dostępnej jakości, który pozwala solidnie wykonywać regeneracje tylnych belek. Od 1993 roku naprawiliśmy ponad kilkadziesiąt tysięcy tylnych belek. I nie znajdziesz Klienta w przeciwieństwie do naszej niby konkurencji tu i tam któremu przed czasem uszkodziła się belka.belkatytylnaskretna

Specjalizując się w regeneracji tylnych belek możemy śmiało powiedzieć, że widzieliśmy większość trików i technik pseudomechaników, a także nieudanych napraw typu „zrób-to-sam”, ewentualnie „brat szwagra ma palnik – tam się podgrzeje, tu się puknie i belka będzie jak złoto”.

Takie naprawy mogą okazać się tragiczne w skutkach, dlatego nie warto korzystać z tych pozornych oszczędności na częściach i fachowym wykonawstwie. Wielu ludziom po takich pseudoregeneracjach w czasie jazdy belki się same rozłożyły. Warto natomiast zaufać naszej sprawdzonej i wszędzie chwalonej regeneracji belki by cieszyć się trwałością i bezpieczeństwem w Państwa samochodach.

Zapraszamy do skorzystania z naszej sprawdzonej oferty regeneracji tylnej belki w samochodach Peugeot i Citroen.

Jak regenerujemy belki skrętne?

Telewizja  program – Motowizja . Zapraszamy