Wymiana tylnej belki Peugeot 206  i  naprawa tylnej belki Peugeot 206 na poczekaniu ok. 80-150 minut.

Nie bez powodu klientów mamy z całej Polski oraz zagranicy. Zobacz tysiące tabic rejestrecyjnych na naszym profilu Facebook-a i Tik-Tok

Koszt naprawy belki 206  – cennik poniżej – policz co ile kosztuje –  płacisz uczciwie za tyle części ile z niewiedzy uszkodziłeś, a nie za puste hasło regeneracja belki – unikaj całych belek na wymianę. To tanie celowe  oszustwo !

Tylna belka 206 stuka ? Belka tylna 206 zgrzyta ?  Masz luźne prawe tylne koło i wpada w wibrację oraz myszkuje ? A może masz brak komfortu jazdy, bo jest przytarta lub całkowicie zatarta taka sztywna.  Nie wymieniaj przypadkiem amortyzatorów !!!!  Nieświadomie doprowadziłeś do jej zniszczenia, mając przekroczone 50.000km. Nawet nie wiesz, że jeździsz  już na częściowo zniszczonej skorodowanej WEWNĄTRZ  belce.  Nie ma mowy by było inaczej !!!!! Sam widzisz że belka zawieszenia tylnego  jest uszkodzona, więc uważaj na podstępne oferty tanich belek po pseudo regeneracji na wymianę i takich robionych z gwarancją bez limitu kilometrów. To pułapka dla naiwnych.

Trzeba bezpiecznie i profesjonalnie wymienić profilaktycznie na czas wycierające się gumowe uszczelnienie, a unikniesz tym większych kosztów lub niespodzianek na drodze. Pamiętaj, że każda tego typu naprawa u mechanika musi spowodować jej dodatkowe zniszczenie czyli brak geometrii kół, części pogięte i zaspawane, a nawet zakołkowane. Jednak uważaj komu zlecasz tak poważną naprawę, bo zapłacisz podwójnie jak tysiące ludzi którzy też początkowo traktowali to śmiechem.   Nie czytaj for internetowych, bo właścicielem są te właśnie te firmy, a propaganda gorzej jak w PRL-u.  Dowody kryminalnych ich regeneracji są na profilu, a zdjęcia nie kłamią jak belki są spawane czopy kołkowane.  ZOBACZ KONIECZNIE – OTWÓRZ  OCZY  – Oto kryminalne regeneracja naszej konkurencji

Więc czytaj to co opisujemy poniżej  i weź sobie to de serca, bo kłopoty się nie skończą lecz zaczną.  Tego nigdzie trwale nie naprawisz.  To dlatego codziennie ludzie jadą z całego kraju i zagranicy po setki i tysiące kilometrów.

Jesteś z nami na warsztacie i widzisz co montujemy Ci do belki  i wiesz za co płacisz.  Nie kupujesz kota w worku czyli belki na wymianę.  Szanujemy Was i dbamy o Wasze bezpieczeństwo.

Wszystkie modele – usuwany TRWALE przyczynę usterki ! Gwarancja minimum 70.000km, a nie rok czy dwa bo to nie jest żadna gwarancja. Inni boją się takiej odpowiedzialności, bo wiedzą że tanimi kombinacjami belki się porządnie nie naprawi. Uważaj na belki z gwarancją bez limitu kilometrów. To oszustwo dla naiwnych i niedoczytanych.

Jedyna w Polsce od 1993r. chwalona, uczciwa  w pełni profesjonalna, bezpieczna regeneracja tylnego zawieszenia skrętnego Peugeot 206 plus, SX, RC, CC, SW, S16

strzPRZYJEDŹ CAŁYM POJAZDEM     PRZYWIEŹ BELKĘ  –  PRZEŚLIJ BELKĘ KURIEREM

Uwaga na podszywające się pseudo firmy pod naszą fachową naprawę w Pile – sprawdzaj adres firmy jaka jest na Rodakowskiego 90 !

Belki na wymianę Peugeot Citroen

  

 Od 1993 roku  jadą klienci z całej Polski  i z zagranicy ! Zastanów się dlaczego chcą jechać setki kilometrów, a nie naprawiają u siebie u niby fachowców ?

Jasny i przejrzysty cennik gdzie wiesz za co płacisz.

My nie oszukujemy jedną z góry określoną ceną i hasłem ” belka po regeneracji” Czyli kot w worku :

Nie masz ukrytych kosztów !  Ceny brutto !  Masz pytania ?   dzwoń !  662 474 032

 • Robocizna za regenerację samej wymonowanej belki, z gwarancją 70.000km a nie rok czy dwa kiedy zrobisz 10.000km – 400 zł brutto ;

 • KOMPLET uszczelek i łożysk igiełkowych na całą belkę (ref. Oryginału PSA 5131.A6 ) – 200 zł brutto; ( wersje wzmocnione lewa strona  CC, S16 +30zł )

 • Na wypadek korozji czopów wymiana poprzecznicy z dwoma nowymi czopami – 240 zł brutto ; ( wersje wzmocnione CC, S16 +30zł )

 • Możliwy demontaż i montaż belki jeśli klient przyjeżdża cały pojazdem a nie z samną belką – 200 zł brutto –  całość operacji trwa ok 2 godzin plus  gratisowa regulacja hamulców i przegląd  – 

  Razem sama regeneracja to zaledwie 600 – 840 zł – to 70% klientów.  Te pozostałe 30% klientów z niewiedzy potrafi zniszczyć nawet odlewy wahaczy i inne elementy.  Wówczas cena rośnie, bo to logiczne. Nie ma nic za free. Ilość zniszczonych części generuje koszt. Wiesz za co płacisz, a nie za puste hasło REGENERACJA i malowanie belki. Tu pułapka masowo robiona z części innych belek z poprzedniej wymiany belka za belkę czyli składaki. Codziennie dramatyczne zdjęcia kryminalnych regeneracji  konkurencji  na  FACEBOOKU i tik-toku

 • Wysyłka belki do naprawy – transport belki w jedną stronę naszym przewoźnikiem po  całej Polsce – 140 zł/szt w jedną stronę .; lub zamów sam kuriera TU  i pamiętaj że to przesyłka niestandardowa 46kg.

W razie DODATKOWO,  jeżeli uszkodziłeś inne poniższe części, do budżetu regeneracji tylnej belki  Peugeot 206 trzeba doliczyć :

 • Wymiana wahacza lewego na wypadek uszkodzenia . Używany bo nowy potwornie drogi 180 zł/szt.;

 • Wymiana wahacza prawego na wypadek uszkodzenia . Używany bo nowy potwornie drogi–   180 zł/szt.;

 • Jedna z czterech tylna poduszka mocowania belki – 30 zł/szt.  ( ref. Oryginału PSA 5131 A9 )

 • Płetwa stabilizatora – łącznik – 70zł/szt zamiennik.  ( Oryginał  178zł za drogi )

 • Drążek lewy reakcyjny pod belką  w Peugeot 206 SW (kombi ) –  70zł ( ref. Oryginału PSA ref. 5150.91 )

 • Drążek prawy reakcyjny pod belką w Peugeot 206 SW (kombi ) –  70zł  ( ref. Oryginału PSA ref. 5150.92 )

 • Amortyzatory OLEJOWE  godne polecenia to Record – Francja lub Sachs Niemcy ( innych absolutnie nie polecamy.  Nie montuj pod żadnym pozorem gazowych !!! usztywnisz zawieszenie jakie nie bedzie pracować Uszkodzisz belkę zawieszenia tylnego  )  120zł/szt

 • Szczęki hamulcowe 70-80zł/ kpl wymiana 50zł jeśli masz wytarte.

Wyjedziesz w pełni bezpiecznym samochodem jak nigdzie indziej. U nas nie ma radosnej twórczości.

EWENTUALNE KOSZTY ZDEFORMOWANYCH MECHANICZNIE ELEMENTÓW NIEZDATNYCH DO KOLEJNEJ BEZPIECZNEJ REGENERACJI PO PSEUDO-FACHOWCACH.

 • Wymiana krzywej rury nośnej po kolizji / wypadku lub po kowalskich naprawach (niezdatna do naprawy) na naszą prostą i bezpieczną. Do wyboru – używana oryginalna – 400 zł/szt.; zamiennik nowy 250zł/szt.; nowa oryginalna PSA – 2200 zł/szt.

 • Wymiana krzywego wahacza po kolizji / wypadku lub po kowalskich naprawach (niezdatny do naprawy) na używany nasz prosty, bezpieczny i oryginalny – 250 zł/szt. Chińskich bubli za 220zł nie montujemy ze względu na słabą stal i krzywizny.

Wymiana_tylnej_belki

Tylna Belka Citroen BerlingoBelkatytylnaskretnaCennik regeneracji.  UWAGA !  Jeśli umiesz liczyć Miły Kliencie co ile kosztuje, by profesjonalnie ale BEZPIECZNIE naprawić Twoją belkę zapraszamy do nas do Piły gdzie naprawiamy belki od 28 lat na poczekaniu w 60-90 minut, a z pojazdem całym ok 2-2,5 godzin.  Belka tylna 206 składa się z wielu elementów które mogłeś już uszkodzić lub nie.  Każdą belkę zawieszenia tylnego można bezpiecznie zregenerować. Ich wytrzymałość na polskich mierzona jest w ilości pokonywanych kilometrów jak olej w silniku. Cennik poszczególnych części mamy poniżej. Nie oszukujemy Ciebie jedną z góry określoną ceną lub też całymi kompletnymi regenerowanymi belki na wymianę.   Czytaj również  środki ostrożności tylna belka  . Inni stosują takie sztuczki i nie dowiesz się co ile w niej kosztuje, bo po cichu chcą ukraść części Tobie z belki  i zamontować je bez własnego wkładu finansowego do innych belek zarabiając na tym dodatkowe pieniądze.  Ale jeśli zależy Ci na własnym bezpieczeństwie i zadowoleniu bez picowania typu malowanie belki i kupowaniu innych kompletnych wyrzeźbionych by nie powiedzieć regenerowanych na wymianę z pogiętymi drążkami skrętnymi czyli sprężynami oraz częściami odzyskanymi i ukradzionymi z poprzedniej wymiany to uważaj bo kłopoty się nie skończą lecz poważnie zaczną. Oto kryminalne regeneracja naszej konkurencji.  Zobacz jak niebezpiecznie kołkują czopy. Bądź ostrożny, bo to spotkało już wiele tysięcy ludzi.   Uwaga na regenerowane na wymianę oraz  nowe i krzywe belki w całości malowane na czarno. Nie wierzysz ? Kup i sprawdź geometrię kół, a sam się przekonasz. Oto dowód  jak importer potwierdza w rozmowie telefonicznej z nami, że wszystkie są krzywe i nie ma prostych belek ale może wybrać najbardziej proste. To chińskie krzywe belki bez atestu i homologacji !  Oszuści wmawiają Wam , że to francuski produkt robiony belki dla Peugeot i Citroena. Wypraszają Cie z firmy byś nie widział jak belka jest składana  i na jakich częściach ! Oszukują własnych klientów przez ty mają setki negatywnych opinii.  Mamy tysiące dowodów  na Facebook-u gdzie kradzione są części z wcześniej dostarczonych im belek na wymianę i bezczelnie po cichu montowane te nie uszkodzone do kolejnych pod płaszczykiem słów ” oszczędność czasu ” i ” belka po piaskowaniu wymalowana” czego sam producent nie robi.  Klikaj baner zobacz tysiące zdjęć tanich regeneracji gdzie dochodzi do wypadków.

regenerowane-belki-tylna-belka-Polska

Od 28 lat każdą belkę Peugeot 206 zregenerujemy fachowo i bezpiecznie zgodnie z dokumentacją fabryczną gdzie usuwamy przyczynę powstawania usterki. Tańsza jest jej naprawa, jak fabryczna nowa belka tylnego zawieszeni jaka kosztuje ok 6000.  Cieszymy się od wielu lat największym zaufaniem i dlatego musimy klientów rejestrować. Posiadamy tysiące części nowych i używanych wszelkie maszyny do obróbki i przyrządy do naprawy oraz ogromną wiedzę. 

 Czytaj  –  środki ostrożności tylna belka

 Dlaczego belka Peugeot 206 się tak psuje ?

Zadajesz sobie zapewne pytanie i szukasz odpowiedzi dlaczego stuka i zgrzyta tylna belka Peugeot 206 ? Nie ma nic wiecznego na świecie. Wszystko ma początek i koniec. Ponieważ przekroczyłeś limit kilometrów jaki ona wytrzymuje na polskich drogach od nowości lub dałeś się nabrać gdzieś na tanie naprawienie bez gwarancji lub ze śmieszną rok czy dwa. To nie jest żadna gwarancja !  Tylna belka 206 składa się z wielu części jako zespolony element zawieszenia podobnie jak przednie zawieszenie. Niestety Twoja niewiedza doprowadza do jej uszkodzenia, bo na czas nie wymieniłeś u specjalisty  gumowego niszczejącego uszczelnienia.  Faktem jest że tylne zawieszenie Peugeot 206 na polskich drogach od nowości pojazdu wytrzymuje bezusterkowo do 50.000km to aż 80% właścicieli tych pojazdów wpada w pułapkę dzięki niewiedzy swojej i serwisanta jeżdżąc więcej kilometrów gdzie korozja puchnie i  „ucisza” jak i usztywnia tylne zawieszenie 206. Nie powinno się wyczekiwać efektów wizualnych jak pochylone koła oraz efektów dźwiękowych jak stuki czy zgrzytanie. Otóż kiedy wlatuje po kropelce woda do wnętrza belki produkuje się korozja i puchnie. Po kilku czy kilkunastu miesiącach zaciera się system ułożyskowania, a nawet go zakleszcza. Belka jest coraz bardziej sztywniejsza. Wówczas wszelkie mikro-luzy są kasowane tym belka nie stuka i nie puka więc ludzie łudzą się myślami, że wszystko jest w idealnym stanie. Dzięki tej niewiedzy i łudzeniem się takimi myślami mamy tysiące belek do regeneracji już po 40, 100 a nawet 200 tysiącach kilometrów i więcej. Usterka pojawia się w 95% od prawego koła. Wielu niepotrzebnie wymienia amortyzatory bo tak mówił diagnosta na stacji kontroli. Nie wolno do takiego zawieszenia montować gazowych amortyzatorów ! Ostrzegamy. Ludzie szukają pomocy w pobliżu własnego komina pakując się w kolejne kłopoty, bo takie belki regenerowane po za naszą firmą to brak gwarancji i pieniędzy w kieszeni. Belka tylna Peugeot 206 nie wytrzyma więcej jak 5-15.000km. Przekonaj się sam na sobie lub lepiej zaufaj nam. Zobacz tysiące zdjęć dramatycznych regeneracji u nas na Facebooku ( niebieski baner )

Nasza fachowa i chwalona regeneracja tylnego zawieszenia

Regeneracja tylnej belki Peugeot 206 przeprowadzana jest kompleksowo na specjalistycznym sprzęcie, a nie młotem i palnikiem gazowym raz, lecz porządnie usuwając przyczynę powstawania usterki wraz z dodatkowym doszczelnieniem. Dzięki poprawionej technologi zwiększamy ich żywotność o 30%  jak nigdzie indziej ! To dlatego tysiące ludzi po setki kilometrów jedzie do nas z całej Polski i zagranicy, bo wiedzą że tylko nam można od lat zaufać. Naprawa belki skrętnej Peugeot 206 nie polega na samej wymianie części ! W związku z tym nie ma u nas oszustw typu  jednej z góry ustalonej ceny za naprawę tylnej belki, bo naprawiane są uczciwie pod okiem właściciela firmy, a nie wirtualnie w dziwnych filiach.  Tym nie odzyskujemy nie uszkodzonych części z jednych belek i nie montujemy ich do kolejnych tak jak to robią nasi naśladowcy od kilku lat dodatkowo na tym zarabiając. Dlatego nie kupuj pod żadnym pozorem KOMPLETNYCH belek na wymianę, czyli składaka ( kota w worku )  robionego z odzyskanych części z poprzedniej wymiany, gdzie musisz dodatkowo dostać cudze, a nie swoje pogięte używane sprężyny ( drążki skrętne ). Każda inaczej obciążana i  zdeformowana. Wiadomo, że części nieuszkodzonych nikt do kosza nie wyrzuci. To dlatego są oferowane belki na wymianę, by dodatkowo zarobić na ludziach bez wiedzy technicznej i wcisnąć mechanikowi któremu zależy na szybkim zwolnieniu kanału czy podnośnika. Niestety dobre nieuszkodzone części są z takich oddawanych belek na wymianę  po cichu celowo wyciągają i montują do kolejnych. Stać ich wówczas na zaniżanie cen z takimi kradzionymi częściami, bo i tak wyjdą na swoje. Dla zachęty piaskują i malują by wzbudzić zaufanie. My takich oszustw nie robimy i cieszymy się od wielu lat najlepszym zaufaniem. Płacisz uczciwie za to co masz w belce zniszczone tak jak to dzieje się w przednim zawieszeniu. Widzisz jak naprawiamy, bo z warsztatu klientów nie wypraszamy. Belki tylne naprawiamy na poczekaniu uczciwie zgodnie z dokumentacją fabryczną od 28 lat.

Ile kosztuje regeneracja belki skrętnej Peugeot 206 ?

Ostateczny koszt profesjonalnej naprawy belki Peugeot 206  zależy od ilości zniszczonych elementów, które będziemy wymieniać tak jak to się dzieje w przednim zawieszeniu i nie tylko. Nie można zrobić rzetelnej diagnostyki tylnej belki przez telefon czy kontakt mailowy, nie można tego dokonać dokładnie nie rozbierając tylnej belki na poszczególne części. Jednak dzięki 23 letniemu doświadczeniu  możemy w ok 80% telefonicznie oszacować.

Poniżej prezentujemy stawkę profesjonalnej wszędzie  chwalonej w Polsce  usługi oraz większości oryginalnych części zamiennych (ceny podane są w kwotach brutto ). Ponieważ w naszej firmie możesz być przy naprawie czy regeneracji belki  Twojego samochodu  lub w poczekalni  to na miejscu poznasz dokładne koszty kompletnej naprawy belki. Poinformujemy Ciebie również na przyszłość co robić, by już belki nie uszkodzić.  Wiesz dokładnie za co płacisz, a my wiemy na co udzielamy gwarancji nawet do 4 lat lub 70 000 km przebiegu jak nigdzie indziej.

Cennik :

Twoja belka Peugeot 206 nie może być grzebana u amatorów radosnej twórczości jakich w Polsce nie brakuje, bo takie elementy przez nich MUSZĄ być mechanicznie uszkodzone i zdeformowane !!!  Części muszą się nadawać do regeneracji  a jeśli nie się nadają mamy dużo zastępczych nowych i używanych. Zobacz tysiące zdjęć na Facebooku naszej konkurencji !   Wszelkie spawanie zawieszenia pojazdu, walenia młotami, grzanie palnikami, wiercenie, kołkowanie czopów, by nie wyleciały z rury nośnej doprowadza elementy na złomowisko. Po co masz ponosić dodatkowe koszty typu kaucja ? Nikt za darmo części zamiennych nie odda chyba że ukradnie z innych belek z poprzedniej wymiany i wmontuje Tobie. Tak może się stać z Twoją belką jeśli naiwność i nieświadomość Cię zgubi.  Jeśli nie chcesz ponosić większych kosztów zaufaj i Ty naszym fachowcom z doświadczeniem od 1993 roku!  Belka tylna Peugeot 206 jest doszczelniona i wzmocniona. Robią większe przebiegi jak nowe z fabryki !!!! Posiadamy tysiące nowych i używanych wszystkich części i każdą belkę potrafimy bezpiecznie zregenerować.