Możliwości regeneracji belki

Belki skrętne regenerujemy od 1993 roku  dla klientów z całej Polski zgodnie z uczciwym cennikiem. Nie oszukujemy Ciebie jedną z góry określoną ceną, a tym nie odzyskujemy po cichu nie zniszczonych części z Twojej belki i nie montujemy ich do kolejnych jak to robią inni w celowo oferowanych belkach na wymianę. Płacisz uczciwie za to co w niej masz uszkodzone a to prawie 20 elementów. Tylko tak pomniejszysz koszty porządnej i bezpiecznej regeneracji. Uważaj na belki w całości malowane na czarno  sprzedawane jako oryginał w kwotach 600-1500zł.  To tania chińszczyzna, a nowy oryginał to kwoty od 4000zł. Żądaj wówczas numeru referencyjnego koncernu PSA, a sam się przekonasz że zaczną się motać. Mamy sporo zgłoszeń takiego oszustwa w całej Polsce.

1. PRZYJEDŹ CAŁYM POJAZDEM

Naprawa z pojazdem trwa 1,5-2,5 godziny w obecności Klienta, czyli wstępne oględziny, demontaż belki z pojazdu, naprawa tylnej belki i ponowny jej montaż po naprawie. Konieczna rejestracja bo jedyni w Polsce cieszymy się największym zaufaniem i potwierdzoną jakością , zadowoleniem i bezpieczeństwem na drodze bez reklamacji  i dziwnych filii.  Największa gwarancja jakości i bezpieczeństwa !

2. PRZYWIEŹ BELKĘ 

Naprawa belki skrętnej zdemontowanej i dostarczonej do naszej specjalistycznej firmy w Pile bez amortyzatorów i całego układu hamulcowego trwa 60-90 minut. Belka w użytkowaniu jest jak nowa z super gwarancją bez radosnej twórczości gdzie usuwamy przyczynę usterki, a nie bezmyślnie wymieniamy części.

Zdemontuj ją u zaufanego mechanika i przywieź. Zapraszamy,  jednak  3 dni wcześniej poinformuj nas o chęci porządnej regeneracji.

3. PRZEŚLIJ BELKĘ

Belkę zdemontuj z pojazdu u zaufanego mechanika ale bez układu hamulcowego i  amortyzatorów zapakuj w kartony i prześlij.  Zaadresuj do nas KONTAKT . Dołącz kartkę z adresem zwrotnym, telefonem, nr rejestracyjnym pojazdu i aktualnym przebiegiem z licznika. Jeśli masz butlę z gazem czy hak holowniczy zapisz nam tą wiadomość. Zamów w 5 minut przewoźnika ze strony Kurier  i opłać kurs przewozu wypełniając pola wymiarów przesyłki i postępuj zgodnie ze wskazówkami lub zadzwoń do nas jeśli będą kłopoty z transportem.
–  Belka Partner, Berlingo, Picasso, 405 wpisujesz wymiary 140/30/40 waga 50kg.
–  Belki 206, Xsara, 306, ZX, 106, Saxo, AX oraz 205 i 309 wpisujesz wymiary 120/30/40 waga 35kg. Belka musi być prawidłowo zapakowana !
Po dostarczeniu i rozebraniu na poszczególne elementy dzwonimy z uczciwości do Ciebie informując o kosztach. Naprawiamy natychmiast w czasie 60-90 minut i odsyłamy.

Belki skrętne regenerujemy zgodnie z cennikiem.

 Wymogi przewoźnika

Jak wolno pakować tylną belkę jaka posiada nieregularny kształt  i spory ciężar ?
6 5 4
3 1
7 8

 

4. POPRZECZNICE TYLNEJ BELKI

belka_partner_berlingo belka_ax_saxo_106 belka_206  belka Xsara

Posiadamy oryginalne poprzecznice koncernu PSA w jakich wymieniliśmy i zaprasowaliśmy na specjalnych maszynach czopy tak by w czasie jazdy się nie obluzowały. Jedyni stosujemy fabryczną technologię bez spawania, kołkowania czy klejenia jak u naszej konkurencji co pokazujemy w setkach dowodów na Facebooku. Poprzecznice do Peugeot Partner, 206, 405, 106 oraz Citroen Berlingo, Saxo, AX.  Nowe poprzecznice do Citroen Xsara, ZX oraz Peugeot 306.

 

5. NAPRAWA WAHACZA BELKInaprawawahacza

Posiadamy oryginalne tylne wahacze koncernu PSA w jakich naprawiliśmy wytarte gniazda łożysk igiełkowych. Posiadamy 3 specjalne do tego celu przeznaczone i dostosowane maszyny do ich obróbki z zachowaniem wszelkich kątów. Dokładność obróbki rzędu 0,01mm.

Komentowanie dla tego wpisu jest zablokowane.