Regeneracja tylnej belki Peugeot 306, Citroen Xsara, Citroen ZX na poczekaniu.   Piła 1993r.

Tylna belka Xsara, Peugeot 306, Citroen ZX jest sztywna i nie ma amortyzacji, a może stuka lub  piszczy czy zgrzyta?  Czy zauważyłeś, że szczególnie koło ociera o nadkole ? A może tył samochodu znacznie się opuścił ?  Nie wymieniaj przypadkiem amortyzatorów i nie dawaj się skusić inną belką na wymianę bo to celowe oszustwo jakie pokazujemy i przestrzegamy na profilu Facebook. Zobacz tysiące strasznych zdjęć. Całe szczęście ze jet to element w pełni naprawialny nie jak w nowych modelach monolityczny i  jednorazówka wykonany z blachy.  Belka psuje się od ilości przejechanych kilometrów, a jej sprężyny czyli drążki skrętne po tylu latach lekko się zdeformowały. To można pięknie bez kosztów wymiany części wyregulować. Zaufaj naszym fachowcom z 28 letnim doświadczeniem. Ten element ma ściśle pokreśloną wytrzymałość tylko lub aż 100.000km. Nie wyczekuj efektów dźwiękowych czy wizualnych. Napraw uszczelnienie profilaktycznie, a unikniesz tym większych kosztów lub niespodzianek na drodze. To są chyba najtańsze zawieszenia w naprawie na świecie. Trzeba zaiwestować w części co 100.00km tylko 60zł !!!!!

Jednak uważaj komu zlecasz tak poważną naprawę bo zapłacisz podwójnie jak tysiące ludzi. Nie kupuj belek na wymianę bo to celowe proponowane oszustwo. Bezwzględnie napraw swoją,  bo wiesz co masz a nie kota w worku.

strzPRZYJEDŹ CAŁYM POJAZDEM     PRZYWIEŹ BELKĘ  –  PRZEŚLIJ BELKĘ KURIEREM

Od 1993 roku  jadą klienci z całej Polski i z zagranicy ! Zastanów się dlaczego chcą jechać setki kilometrów, a nie naprawiają u siebie u niby fachowców ?

Uwaga na podszywające się pseudo firmy pod naszą fachową naprawę w Pile – sprawdzaj adres firmy jaka jest na Rodakowskiego 90 !

Belki na wymianę Peugeot Citroen

Codziennie dramatyczne zdjęcia kryminalnych regeneracji  konkurencji  na  FACEBOOKU  

Od lat do nas codziennie jadą klienci z całej Polski i z zagranicy !  DLACZEGO ? Czytaj poniżej,  bo będą kłopoty !

Jasny i przejrzysty cennik gdzie wiesz za co płacisz bez oszustw :

Przyjedź całym pojazdem lub wyślij belkę kurierem

Nie masz ukrytych kosztów lecz uczciwą trwałą i fachową naprawę.  Ceny brutto !  telefon: 662 474 032

Gwarancja aż na 100.000km jak nigdzie w Europie ! A nie rok czy dwa bo to nie jest ŻADNA gwarancja, a zrobisz może 10-15.000km i kolejna naprawa  Cię czaka. Bądź ostrożny.

  • Robocizna za regenerację belki – 400 zł;

  • KOMPLET uszczelek i łożysk igiełkowych na całą belkę (ref. Oryginału PSA ) – 200 zł;

  • Jeśli uszkodziłeś to nowy czop lewy z wykonany z niemieckiej stali – 150 zł/szt.;

  • Jeśli uszkodziłeś to nowy czop prawy z wykonany z niemieckiej stali – 150 zł/szt.;

  • Przyjedź całym pojazdem, bo jest możliwy demontaż i montaż belki w naszej firmie  –  całość operacji na poczekaniu ok 2 godzin- 200 zł.;tylna_belka_xsara_306_zx

UWAGA – 65% belek to zaledwie wymiana kompletu łożysk oraz uszczelek  czyli 600 zł.  Czasami dochodzi wymiana 1 lub 2 czopów i masz wówczas uszkodzenie na poziomie 900zł. Dochodzi nawet do wytartej rury nośnej lub urwanych poduszek mocowania belki tylnego zawieszenia.

  • Uszkodziłeś nawet rurę nośną belki czyli poprzecznice? Nowa nasza poprzecznica  ( nowa chińska i tańsza ale  każda jest krzywa – FILM i słowa importera580 zł/szt.;
  • Wysyłka belki do naprawy – Transport belki do naprawy w jedną stronę naszym przewoźnikiem z punktów w całej Polsce – 130 zł/szt.; lub zamów sam kuriera TU  i pamiętaj że to przesyłka niestandardowa 32kg

Dla informacji! Oryginalny jeden czop to wydatek 1200zł.
Uwaga na oszustów co mówią że mają oryginalne czopy ! Unikaj belek na wymianę to składaki a nie nowe części.

W razie DODATKOWO, jeżeli są uszkodzone inne części, do budżetu na regenerację tylnej belki trzeba doliczyć

  • Tylna prawa poduszka mocowania belki – 120 zł/szt. ( oryginał PSA ref. 513183 )
  • Tylna lewa poduszka mocowania belki – 120 zł/szt. ( oryginał PSA ref. 513170)
  • Naprawa elementów gumowych amortyzatora 35zł/szt

belki1

Tylna Belka Citroen BerlingobelkatytylnaskretnaCennik regeneracji  ?  UWAGA !  Jeśli umiesz liczyć Miły Kliencie co ile kosztuje, by profesjonalnie ale BEZPIECZNIE naprawić Twoją belkę, a nie czyjąś zapraszamy do nas do Piły gdzie naprawiamy belki od 26 lat na poczekaniu w 60-90 minut. Można przyjechać całym pojazdem gdzie czas pełnej naprawy belki z demontażem to ok 130 minut.  Każdą tylna belkę można fachowo i bezpiecznie zregenerować. Cennik  poniżej. Jeśli zależy Ci na własnym bezpieczeństwie i zadowoleniu bez picowania typu malowanie belki i kupowaniu innych kompletnych wyrzeźbionych na wymianę z pogiętymi drążkami skrętnymi czyli sprężynami oraz częściami odzyskanymi i ukradzionymi z poprzedniej wymiany to uważaj bo kłopoty się nie skończą lecz poważnie zaczną. Oto kryminalne regeneracja naszej konkurencji.

Uwaga na nowe i krzywe belki w całości malowane na czarno. Nie wierzysz ? Kup i sprawdź geometrię kół, a sam się przekonasz. Oto dowód  jak importer potwierdza w rozmowie telefonicznej z nami, że wszystkie są krzywe i nie ma prostych belek ale może wybrać najbardziej proste. To chińskie krzywe belki bez atestu i homologacji !  Oszuści wmawiają Wam , że to francuski produkt robiony belki dla Peugeot i Citroena. Uważajcie !  Wiadomo, że każda naprawa jest ściśle uzależniona od ilości zniszczonych części. A tylna belka to ponad 20 elementów podobnie jak w przednim zawieszeniu. Dlatego Państwu zwracamy baczną uwagę na oszustwa w Polsce którzy mają jedną z góry określoną cenę bez względu na wielkość zniszczenia oferują w dodatku belki na wymianę po zaniżonej cenie jakie są rzeźbione i składane z części odzyskanych ( ukradzionych ) z poprzednich dostarczonych im belek tych ludzi jakich im udało się wykiwać. Wypraszają Cie z firmy byś nie widział jak belka jest składana  i na jakich częściach. Oszukują własnych klientów przez ty mają setki negatywnych opinii. Nie kupuj kota w worku bo podwójne za to niebawem zapłacisz jak wielu. Mamy tysiące dowodów  na Facebook-u gdzie kradzione są części z wcześniej dostarczonych im belek na wymianę i bezczelnie po cichu montowane te nie uszkodzone do kolejnych pod płaszczykiem słów ” oszczędność czasu ” i ” belka po piaskowaniu wymalowana” czego sam producent nie robi.  Klikaj baner zobacz tysiące zdjęć.

Od 28 lat każdą belkę Peugeot 306 oraz Citroen Xsara i ZX  zregenerujemy fachowo i bezpiecznie zgodnie z dokumentacją fabryczną gdzie usuwamy przyczynę tej usterki. Cieszymy się największym zaufaniem i dlatego musimy klientów rejestrować. Posiadamy tysiące części nowych i używanych wszelkie maszyny do obróbki i przyrządy do naprawy i ogromną wiedzę.  Jesteśmy fachowcami, a nie wymieniaczami. Dajemy gwarancję, aż na 100.000km !

Cieszymy się największym zaufaniem od 1993 roku bo mamy poniżej uczciwy cennik poszczególnych części z jakich składa się tylne zawieszenie Peugeot 306 i Citroen Xsara oraz ZX. Wiesz za co płacisz i widzisz na jakich częściach montujemy Ci belkę. U nas nie ma ukrytych kosztów lub  celowo stosowanego oszustwa typu ukrywania tanich niebezpiecznych części  z chin pod pretekstem oryginału w tanich kompletnych belkach na wymianę czy odzyskiwania nieuszkodzonych części z belek które ktoś wcześniej dostarczył na wymianę i montowania ich do kolejnych. To celowe oszustwo pod pretekstem oszczędności czasu.  Nie daj się wkręcić jak tysiące ludzi którzy potem twierdzili że Polak mądry po szkodzie. UWAGA: dostajemy informację od setek ludzi, że ktoś Wam oferuje nową belkę za 800-1500zł. Wielu kasuje nawet 1800zł za chińszczyznę.  To niebezpieczna chińszczyzna bez atestu  i homologacji wykonana z plasteliny a nie metalu. Nie ma geometrii kół. Zdziera opony. Nowy oryginał Peugeot / Citroen kosztuje od 4800-5300zł. Na NOWEJ belce musi być hologram koncernu PSA z sześciocyfrowym numerem referencyjnym  ! Nie daj się oszukać jeśli go nie ma. Chińskie belki rozpoznasz po tym że są całe wymalowane błyszczącą czarną farbą. Czytaj Środki ostrożności tylna belkaregenerowane belki peugeot citroen.m

Nasza fachowa i chwalona regeneracja w całej Europie

Każdą belkę bezpiecznie zregenerujemy  w 60 minut zgodnie z dokumentacją fabryczną. Posiadamy tysiące części nowych i używanych.

Tylna belka skrętna Peugeot 306, 309 i 205  oraz Citroen Xsara i ZX składa się z wielu części jako zespolony element zawieszenia podobnie jak z przodu. W związku z tym nie ma u nas cwaniackich oszustw typu  jednej z góry ustalonej ceny naprawy tylnej belki Peugeot Citroen. Naprawiamy uczciwie Twoją belkę i nie odzyskujemy nie uszkodzonych części z jednych belek i nie montujemy jak inni do kolejnych jak to robi nasza konkurencja oferując celowo kompletne belki na wymianę  przed jakimi przestrzegamy. Wiadomo, że części nieuszkodzonych nikt do kosza nie wyrzuci. To dlatego są oferowane belki na wymianę, by dodatkowo mogli niektórzy zarobić na ludziach bez wiedzy technicznej lub wcisnąć mechanikowi któremu zależy na szybkim zwolnieniu stanowiska pracy. Niestety dobre nieuszkodzone części są z takich oddawanych belek na wymianę  po cichu celowo wyciągają i montują do kolejnych. Stać ich wówczas na zaniżanie cen z takimi kradzionymi częściami, bo i tak wyjdą na swoje. Dla zachęty kupna piaskują i malują by wzbudzić zaufanie. My takich oszustw nie robimy i cieszymy się od wielu lat najlepszym zaufaniem. Płacisz uczciwie za to co masz w belce zniszczone tak jak to dzieje się w przednim zawieszeniu. Widzisz jak naprawiamy, bo z warsztatu klientów nie wypraszamy. Belki tylne naprawiamy na poczekaniu uczciwie zgodnie z dokumentacją fabryczną od 23 lat. Ostateczny koszt naprawy zależy od ilości zniszczonych elementów, które będziemy ewentualnie wymieniać. Nie można zrobić rzetelnej diagnostyki tylnej belki przez telefon czy kontakt mailowy, nie można tego dokonać dokładnie nie rozbierając tylnej belki. Jednak dzięki ogromnemu doświadczeniu  możemy w 95 % oszacować. Jedyna przypadłością tylnej belki Xsara, ZX oraz Peugeot 306 oraz 309 i 205  jest to że pojazd po wielu latach eksploatacji obniża się tylna częścią. Ustawienie wysokości zgodnie z dokumentacją fabryczną belki robimy gratis. Pojazd po naszej regeneracji jest bardzo komfortowy. Dzięki poprawionej technologi zwiększamy ich żywotność o 30%  jak nigdzie indziej z gwarancję bezusterkowości aż 100.000km. ! To dlatego tysiące ludzi po setki kilometrów jedzie do nas z calutkiej Polski, bo wiedzą że tylko nam można od lat zaufać. Naprawa belki skrętnej nie polega na samej wymianie części !

Regeneracja tylnej belki Peugeot 306, Citroen Xsara i ZX przeprowadzana jest kompleksowo na specjalistycznym sprzęcie, a nie młotem i palnikiem gazowym raz, a porządnie usuwając przyczynę powstawania usterki wraz z doszczelnieniem.

Jedyna w Polsce od 1993 roku chwalona  w pełni profesjonalna i bezpieczna na drodze regeneracja tylnego zawieszenia

Poniżej prezentujemy stawkę profesjonalnej wszędzie chwalonej robocizny oraz większości oryginalnych części zamiennych koncernu PSA (ceny podane są w kwotach brutto ). Ponieważ w naszej firmie możesz być przy regeneracji belki skrętnej Twojego samochodu, bo do ukrycia nic nie mamy  lub w poczekalni  to na miejscu poznasz dokładne koszty kompletnej naprawy belki. Poinformujemy Ciebie również na przyszłość co robić, by już belki nie uszkodzić a to bardzo prosta sporawa. Jedyna w Polsce rzetelna wycena i chwalona naprawa tylnej belki.

Oceń uszkodzenia pochylając się pod samochód. Porównaj ze zdjęciami lewą i prawą stronę belki czyli punkt styku wahacza z rurą nośną zawieszenia

ruratylnej_belki_xsara tylnabelkaskretna38 tylnabelkaskretna36 Tylna belka w Citroen Xsara, ZX oraz Peugeot 306 oraz 205 i 309

Twoja belka w Citroen ZX , Tylna belka Xsara oraz Peugeot 306, 309, 205 nie może być grzebana u amatorów radosnej twórczości jakich w Polsce nie brakuje, bo takie elementy przez nich MUSZĄ być mechanicznie uszkodzone i zdeformowane !!! Wszelkie spawanie zawieszenia pojazdu, walenia młotami, grzanie palnikami, wiercenie, kołkowanie czopów by z belki nie wyleciały jak to robi nasza konkurencja doprowadza elementy na złomowisko.  Po co masz ponosić dodatkowe koszty typu kaucja. Nikt za darmo części zamiennych nie odda no chyba, że ukradnie z jednej belki i wmontuje do drugiej.  Jeśli nie chcesz ponosić większych kosztów zaufaj i Ty naszym fachowcom z doświadczeniem od 1993 roku !