Regeneracja tylnej belki Peugeot 106, Citroen Saxo i Citroen AX

To w pełni naprawialna tylna belka skrętna Peugeot 106 oraz Citroen AX i Saxo składa się z wielu części jako zespolony element zawieszenia. W związku z tym nie ma jednej, z góry ustalonej ceny naprawy tylnej belki Peugeot Citroen, bo naprawiamy uczciwie i nie odzyskujemy nie uszkodzonych części z jednych i nie montujemy jak inni do kolejnych belek. innych belek. Ostateczny koszt naprawy zależy od ilości zniszczonych elementów, które będziemy wymieniać. Nie można zrobić rzetelnej diagnostyki tylnej belki przez telefon czy kontakt mailowy, nie można tego dokonać dokładnie nie rozbierając tylnej belki. Jednak dzięki 28 letniemu doświadczeniu  możemy w 85% oszacować. Stanowczo uprzedzamy przed stosowanymi chwytami jednej z góry ustalonej ceny oraz cwanymi oszustwami jak  KOMPLETNE belki na wymianę. Zapoznaj się z tematem bo i Ty będziesz mieć kłopoty. Oszustwa czyli tysiące zdjęć jakie nie kłamią są przedstawione na naszym profilu Facebook.

Poniżej prezentujemy stawkę profesjonalnej wszędzie chwalonej robocizny oraz większości oryginalnych części zamiennych (ceny podane są w kwotach brutto ). Ponieważ w naszej firmie możesz być przy regeneracji belki skrętnej Twojego samochodu  lub w poczekalni  to na miejscu poznasz dokładne koszty kompletnej naprawy belki. Poinformujemy Ciebie również na przyszłość co robić, by już belki nie uszkodzić. Jedyna w Polsce rzetelna i fachowa wycena, a następnie naprawa tylnej belki.  Wiesz dokładnie za co płacisz, my wiemy na co udzielamy gwarancji nawet do 4 lat lub 100 000 km przebiegu jak nigdzie indziej.

strz PRZYJEDŹ CAŁYM POJAZDEM     PRZYWIEŹ BELKĘ  –  PRZEŚLIJ BELKĘ KURIEREM

Jasny i przejrzysty cennik gdzie wiesz za co płacisz bez oszustw typu inna cała belka na wymianę :

Przyjedź całym pojazdem lub wyślij belkę kurierem

Nie masz ukrytych kosztów i wiesz za co płacisz ! Ceny brutto ! Masz pytanie ? Dzwoń ! 662 474 032

 • Robocizna za regenerację belki z gwarancją do 80.000km a nie rok czy dwa kiedy zrobisz 10.000km – 400 zł;

 • KOMPLET uszczelek i łożysk igiełkowych na całą belkę  – 190 zł;

 • Jeśli uszkodziłeś lewy czop to montujemy  nowy – 120 zł/szt.;

 • Jeśli uszkodziłeś prawy czop to montujemy  nowy – 120 zł/szt lub cała poprzecznica z dwoma nowymi zaprasowanymi czopami  – 200zł/szt.

 • Razem całość zaledwie 590, a z dwoma czopami 830 zł – to 75% klientów.  Te pozostałe 25% potrafi zniszczyć nawet odlewy wahacze i inne elementy. Wówczas cena rośnie, bo to logiczne. Nie ma nic za free. Twoje bezpieczeństwo na drodze i zadowolenie bez kompromisów oszustw czyli  inna tania kompletna belka na wymianę. Bądź ostrożny bo i Ty będziesz mieć kłopoty jak tysiące ludzi.

 • Przyjedź całym samochodem, bo jest możliwy demontaż i montaż belki w naszej firmie  –  całość operacji i gratisowa regulacja hamulców  – 170 zł/szt.;

 • Wysyłka belki do naprawy – transport belki w jedną stronę naszym przewoźnikiem po  całej Polsce – 90 zł/szt w jedną stronę .; lub zamów sam kuriera TU  i pamiętaj że to przesyłka niestandardowa 32kg

 W razie DODATKOWO,  jeżeli uszkodziłeś inne poniższe części, do budżetu regeneracji tylnej belki  Peugeot 206 trzeba doliczyć :

 • Naprawa gniazda wahacza –  wymiana wahacz lewy – nowe gniazdo 150 zł/szt.;

 • Naprawa gniazda wahacza –  wymiana wahacz prawy – nowe gniazdo 150 zł/szt.;

 • Jedna z czterech tylna poduszka mocowania belki – 25 zł/szt.

 • Płetwa stabilizatora – łącznik 70zł/szt zamiennik.  ( Oryginał  178zł za drogi )

 • Amortyzatory OLEJOWE  godne polecenia to Record – Francja lub Sachs Niemcy ( innych absolutnie nie polecamy )  120zł/szt

 • Szczęki hamulcowe 70-80zł/ kpl wymiana 50zł

Uwaga na podszywające się pseudo firmy pod naszą fachową naprawę w Pile – sprawdzaj adres firmy jaka jest na Rodakowskiego 90 !

Belki na wymianę Peugeot Citroen

Codziennie dramatyczne zdjęcia kryminalnych regeneracji  konkurencji  na  FACEBOOKU  

Otwórz oczy !

Jedyna w Polsce od 1993 roku chwalona, uczciwa  w pełni profesjonalna, bezpieczna na drodze regeneracja tylnego zawieszenia

Od lat do nas codziennie jadą klienci z całej Polski i z zagranicy !

belki1

Tylna Belka Citroen BerlingobelkatytylnaskretnaCennik regeneracji  ?  UWAGA !  Wiadomo, że każda naprawa jest ściśle uzależniona od ilości zniszczonych części. A tylna belka to ponad 20 elementów.  Dlatego Państwu zwracamy baczną uwagę na oszustwa w Polsce którzy mają jedną z góry określoną cenę bez względu na jej wielkość zniszczenia oferują w dodatku belki na wymianę po zaniżonej cenie jakie są rzeźbione i składane z części odzyskanych z poprzednich dostarczonych im belek. Wypraszają Cie z firmy byś nie widział jak belka jest składana  i na jakich częściach.  Oszukują własnych klientów. Nie kupuj kota w worku bo podwójne za to niebawem zapłacisz.  Mamy tysiące dowodów gdzie kradziona są części z wcześniej dostarczonych im belek na wymianę i bezczelnie po cichu montowane te nie uszkodzone do kolejnych pod płaszczykiem słów ” oszczędność czasu ” i ” belka po piaskowaniu wymalowana” czego sam producent nie robi.  Klikaj baner

Cieszymy się największym zaufaniem od 1993 roku bo mamy poniżej uczciwy cennik poszczególnych części z jakich składa się tylne zawieszenie Peugeot 106 i Citroen Saxo oraz Citroen AX. Wiesz za co płacisz i widzisz na jakich częściach montujemy Ci belkę. U nas nie ma ukrytych kosztów lub  celowo stosowanego oszustwa typu ukrywania tanich niebezpiecznych części  z chin pod pretekstem oryginału w tanich kompletnych belkach na wymianę czy odzyskiwania nieuszkodzonych części z belek które ktoś wcześniej dostarczył na wymianę i montowania ich do kolejnych. To celowe oszustwo pod pretekstem oszczędności czasu.  Nie daj się wkręcić jak tysiące ludzi którzy potem twierdzili że Polak mądry po szkodzie.

regeneracjatylnejbelki

Proszę uprzejmie zapoznać się z tematem regeneracji ponieważ widzimy po ilości załamanych klientach z całej Polski, że nie przyniosła ich wcześniejsza naprawa belki  trwałego efektu, a belki rozlatywały się już po kilku miesiącach.

Cennik:regenerowane belki peugeot citroen.m

Twoja belka w Peugeot 106 i Citroen AX  oraz Saxo  nie może być grzebana u amatorów radosnej twórczości jakich w Polsce nie brakuje, bo takie elementy przez nich MUSZĄ być mechanicznie uszkodzone i zdeformowane !!! Wszelkie spawanie zawieszenia pojazdu, walenia młotami, grzanie palnikami, wiercenie, kołkowanie czopów by z belki nie wyleciały jak to robi nasza konkurencja doprowadza elementy na złomowisko.  Po co masz ponosić dodatkowe koszty typu kaucja. Nikt za darmo części zamiennych nie odda no chyba, że ukradnie z jednej belki i wmontuje do drugiej.  Jeśli nie chcesz ponosić większych kosztów zaufaj i Ty naszym fachowcom z doświadczeniem od 1993 roku!

Tylna belka Peugeot 106, Citroen Saxo i Citroen AX